koniec ŠK Slovan Bratislava – Sporting Braga
2:4
(1:1)
Komentuje: Miroslav Revaj

Aj v druhom polčase sme teda góly videli. Slovan išiel v 70. minúte opäť do vedenia o jeden gól zásluhou Mohy, ale tak ako tomu bolo aj v úvodnom dejstve, Braga rýchlo vyrovnala. Dokonca, zakrátko aj otočila a v nadstavenom čase hostia spečatili výsledok na 2:4 z pohľadu domácich. Slovan sa tak lúči s Európskou ligou prehrou, v základnej skupine získal štyri body za jednu výhru a jednu remízu a obsadil konečné tretie miesto!

S týmto konštatovaním sa už lúčim, ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok neskorého večra, rovnako prajem dobrú noc!

90+4

90+3
Sporting Braga dala gól!
Je definitívne rozhodnuté o osude tohto zápasu a aj celej skupiny! O štvrtý gól v sieti Slovana sa postarali striedajúcu hráči, Galeno našiel šikovným centrom svojho spoluhráča PAULINHA, ktorý dostáva loptu do siete – 2:4!

90+2
Slovan sa však musí brániť. Polovica nadstaveného času je preč, Braga drží víťazstvo vo svojich rukách.

90+1
V druhom polčase sa nadstavujú 4 minúty!

90
Zrazený center putuje na ďalší rohový kop pre portugalský celok. Aj ten Slovan ubránil a skúša ešte vyraziť smerom dopredu.

89
No a Braga zahrávala ďalší rohový kop. Presne toto hostia potrebujú, hra sa odvíja ďaleko od ich brány.

88
Napokon z toho boli dva rohové kopy pre hostí. Ani po jednom z nich gól nepadol a tak Slovan stále prehráva 2:3!

87
Braga založila rýchly protiútok a získava rohový kop. Jeho realizáciu samozrejme portugalský celok zdržuje čo najviac.

86
Slovan to ešte nevzdáva, momentálne to skúša cez dlhé nakopnuté lopty. Čas sa však už veľmi rýchlo kráti.

85
Fantastický Greif! Brankár domácich zakrátko vytiahol ešte lepší zákrok, keď sa Horta ocitol zoči-voči domácemu brankárovi, ale Greif vyrazil aj v tomto prípade loptu do bezpečia.

84
Výborný Greif! Novais zahrával priamy kop z ideálnej pozície, ale brankára Slovana neprekvapil, Greif výrazne ešte podržal svoj celok v hre o akýkoľvek bodový zápis.

83
Striedanie v tíme Sporting Braga: z ihriska odchádza Rui Fonte, prichádza Paulinho.

82
Striedanie v tíme Sporting Braga: z ihriska odchádza Trincão, prichádza Galeno.

82
Žltú kartu dostáva Jurij Medveděv (ŠK Slovan Bratislava).

81
Bajrić sa snažil reagovať na center pred bránu súpera, ale do zakončenia sa už pretlačiť nedokázal.

80
Desať minút ostáva do konca druhého polčasu a teda aj tohto zápasu. Určite sa však bude ešte niečo nadstavovať, Slovan sa snaží o vyrovnanie.

79
Slovan zahrával rohový kop, center od Mohy nebol nijak úspešný. Slovenský zástupca prehráva o jeden gól, pritom dvakrát oň vyhrával.

78
Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Dejan Dražić, prichádza Rafael Ratão.

76
Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Nono, prichádza Kenan Bajrić.